Юридичним особам

Для юридичних осіб ПАТ «Комерційний банк “Даніель”  пропонує відкриття всіх видів поточних рахунків. При цьому надається можливість обрати максимально відповідний підприємству тарифний план обслуговування. Розрахункове обслуговування до 18-00, післяопераційний час після 16-30. Отримати готівкові кошти можна до 16-00, працює вечірня каса з прийому торгової виручки до 18-00.
 
Сучасна система «Клієнт-Банк» дозволить проводити платежі в електронному вигляді без відвідування банку.

«SMS-banking» і «E-mail-banking» є новою банківською послугою. Використовуючи її у своїй діяльності Ви завжди будете мати можливість контролювати стан рахунку підприємства.

Купівля-продаж іноземної валюти здійснюється банком на договірних умовах через МВРУ. Банк "Даніель" проводить платежі за зовнішньоекономічними контрактами.

Нарахування відсотків на залишок грошових коштів по поточному рахунку підприємства в національній валюті комерційний банк «Даніель» проводить щомісяця. Це дозволяє ефективно організувати грошові потоки підприємства, отримуючи при цьому додатковий дохід.

Депозитні договори і програми допоможуть підприємству раціонально використовувати вільні грошові кошти. Можливе розміщення коштів на невеликі терміни (до 3-х днів), що дає можливість поточного приросту грошових коштів.

Кредитування підприємств - є одним із пріоритетних напрямів діяльності банку "Даніель". Ми готові надати Вам можливість скористатися грошовими ресурсами банку для поповнення оборотних коштів (овердрафт), фінансувати програми розвитку виробництва, брати участь в інвестиційних проектах. ПАТ «Комерційний банк« Даніель » оформлює банківські гарантії необхідні для отримання ліцензій, участі в тендерах, зовнішньоекономічної діяльності.

Операції з векселями, цінними паперами, акредитивами та іншими фінансовими інструментами банк «Даніель» здійснює на вигідних для підприємств умовах.

Поточні рахунки для отримання заробітної плати. На залишки за даними рахунками Банк "Даніель" нарахує 5% річних.

Платіжні картки міжнародних систем Visa, Europay як особисті так і корпоративні. Зарплатні проекти на базі платіжних карт.

Запрошуємо відвідати банк «Даніель» у зручний для Вас час. При необхідності фахівці банку приїдуть до Вас на підприємство для надання більш детальної інформації про умови обслуговування в Комерційному Банку "Даніель".