Відкриття поточних рахунків

Для юридичних осіб ПАТ «Комерційний банк “Даніель”  пропонує відкриття всіх видів поточних рахунків. При цьому надається можливість обрати максимально відповідний підприємству тарифний план обслуговування. Розрахункове обслуговування до 18-00, післяопераційний час після 16-30. Отримати готівкові кошти можна до 16-00, працює вечірня каса з прийому торгової виручки до 18-00. 

Сучасна система «Клієнт-Банк» дозволить проводити платежі в електронному вигляді без відвідування банку.
«SMS-banking» і «E-mail-banking» є новою банківською послугою. Використовуючи її у своїй діяльності Ви завжди будете мати можливість контролювати стан рахунку підприємства.

Купівля-продаж іноземної валюти здійснюється банком на договірних умовах через МВРУ. Банк "Даніель" проводить платежі за зовнішньоекономічними контрактами.

Нарахування відсотків на залишок грошових коштів по поточному рахунку підприємства в національній валюті комерційний банк «Даніель» проводить щомісяця. Це дозволяє ефективно організувати грошові потоки підприємства, отримуючи при цьому додатковий дохід.
Депозитні договори і програми допоможуть підприємству раціонально використовувати вільні грошові кошти. Можливе розміщення коштів на невеликі терміни (до 3-х днів), що дає можливість поточного приросту грошових коштів.

Кредитування підприємств - є одним із пріоритетних напрямів діяльності банку "Даніель". Ми готові надати Вам можливість скористатися грошовими ресурсами банку для поповнення оборотних коштів (овердрафт), фінансувати програми розвитку виробництва, брати участь в інвестиційних проектах. ПАТ «Комерційний банк« Даніель » оформлює банківські гарантії необхідні для отримання ліцензій, участі в тендерах, зовнішньоекономічної діяльності.

Операції з векселями, цінними паперами, акредитивами та іншими фінансовими інструментами банк «Даніель» здійснює на вигідних для підприємств умовах.

Поточні рахунки для отримання заробітної плати. На залишки за даними рахунками Банк "Даніель" нарахує 5% річних.

Платіжні картки міжнародних систем Visa, Europay як особисті так і корпоративні. Зарплатні проекти на базі платіжних карт.

Запрошуємо відвідати банк «Даніель» у зручний для Вас час. При необхідності фахівці банку приїдуть до Вас на підприємство для надання більш детальної інформації про умови обслуговування в Комерційному Банку "Даніель".